1. Ekonomický newsfilter: Aby prešla nižšia DPH na vleky a tobogany, bude aj na jedlo

Published: 05/12/2022
  2. Týždňový newsfiler: Že vraj progresívny puč riadený z prezidentského paláca. A tentoraz to nehovorí Fico

Published: 04/12/2022
  3. Tri minúty z MS: Vedie Argentínu vždy, keď to potrebuje. Messi sa včera vyrovnal aj Maradonovi

4. Tri minúty z MS: Po napínavých minútach prišlo k napadnutiu rozhodcu, ešte predtým k smútku Suáreza

Published: 03/12/2022
  5. Newsfilter: Niečo je zle, keď je takmer polovici voličov dobrý Pellegrini

6. Šesť minút z MS: Nemci vypadli aj preto, lebo japonská lopta nebola za čiarou

Published: 02/12/2022
  7. Svetový newsfilter: Ukrajine v zime nebudú stačiť len zbrane

8. Ekonomický newsfilter: Koalícia cenami energií zabojovala o budúceho voliča

9. Newsfilter: Teoreticky existuje veľa iných možností než návrat Smeru či súčasná katastrofa, ale zatiaľ ich nevidno

Published: 01/12/2022
  10. Tri minúty z MS: Poliaci sa báli aj toho, že o postupe rozhodne žreb

11. Ekonomický newsfilter: Platy lekárov stihol parlament schváliť, ostatné požiadavky má garantovať memorandum

12. Newsfilter: Matovič utŕžil zdrvujúcu porážku

Published: 30/11/2022
  13. Tri minúty z MS: Skeptici sa mýlili. Hráči Iránu napriek skóre 4:7 odchádzajú z MS ako víťazi

14. Ekonomický newsfilter: Daň z mimoriadnych ziskov môže byť porušením memoranda o lacnej elektrine so Slovenskými elektrárňami

15. Newsfilter: U Žilinku odvádzajú kus dobrej roboty

Published: 29/11/2022
  16. Tri minúty z MS: Si príliš moderný, povedal tréner Kamerunu a svoju hviezdu vyradil z tímu

17. Ekonomický newsfilter: Vláda schválila daň pre elektrárne. Zasiahnuť ich má už o dva dni, ale nedá sa vypočítať

18. Newsfilter: Vláda a odbory dúfajú, že dohoda prejde skôr, než si ju každý poriadne prečíta

Published: 28/11/2022
  19. Tri minúty z MS: Nemcov zachránil muž s problémovým kolenom

20. Ekonomický newsfilter: Kolaps zdravotníctva sa odkladá, ale rozpočtové provizórium je čoraz reálnejšie

46 / 54

Braňo Bezák číta Newsfilter, komentovaný súhrn politického a spoločenského diania Denníka N. Vychádza každý deň okrem soboty do 20:00 na webe ako článok a najneskôr nasledujúce ráno do 6:00 ako podcast v aplikácii Denníka N alebo kdekoľvek počúvate podcasty. Ak chcete podporiť podcasty Denník N, prosíme, staňte sa predplatitelmi na predplatne.dennikn.sk.